chovatelská stanice psů plemene shiba inu

Informace o nás

 

Chovatelská stanice Nyoko Jam byla zaregistrována u FCI a ČMKU v roce 2011. V současné době vlastním jednu shibu - JAMAMBU del Monte de Haya, která se narodila 16.6.2008 v CHS del Monte de Haya ing. Hany Petrusové. Je nejen mou první shibou, ale vůbec mým prvním psem. Ke mně se nastěhovala 9.8.2008 a obrátila můj život naruby. Život bez shiby si od té doby už neumím představit. 

V září 2010 jsem se s Jambou zúčastnila první výstavy, kterou ve Zbraslavi u Brna pořádal Shiba klub. Posuzoval ji pan Karel Hořák, díky jehož velmi poutavému a zábavnému posuzování psů jsem získala na výstavy úplně jiný pohled. Navíc jsem se potkala se spoustou chovatelů, milovníků shib a samozřejmě i s jejich psy. Výstavy se zúčastnilo kolem šedesátky krásných shib a Jamba v tak velké konkurenci získala nádherné ocenění V1, CAC a nejlepší fena výstavy. A jako bonus pro mně získala opravdu nádherný posudek začínající slovy - Fena okouzlila rozhodčího svým charizma, ...  Od té doby se klubových a mezinárodních výstav zúčastňuji pravidělně a dnes je Jamamba držitelkou titulu český šampion. 

Na Silvestra roku 2011 se mé Jamambě narodila první štěňátka, dva zlatí pejsci, jedna zlatá a jedna černá fenečka. Do budoucna plánuji rozšíření mé smečky a i shibí svět bych chtěla obohatit o další krasné, zdravé a spokojené shibičky.   

Bydlíme v Českých Budějovicích.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode